Srpen 2007

Weather-das Klendra Obecná

31. srpna 2007 v 19:53 | bobesh |  Aktuálně
Ty kráso, to je teď venku klendra, že?? To by se jeden potento. Ještě ani neskončilo léto(myslim) a už skoro mrzne.....Brrr.....tak zalezme do postele a pusťme si....


TELEVIZNÍ NOVINY!! :D
Ne, dělám si srandu....ale fakt, v tomhle by i pes umrzl!

Pastýřka X.

31. srpna 2007 v 14:48 | bobesh |  Moje povídky
"Takhle to nepůjde, Terre. Tady si to nijak nezařídíme! Je tu všude sníh a kameny! Žádný pohodlí, nic, co bych tu chtěla tu není. A kde seženeme jídlo, to nevíš?" rozčilovala se Amy, stojíc na nezasněženém kousku hory.
"Prosimtě nekřič na mě.. Všechno jde, když se chce." Opáčel Terr.
"Když…ty to všechno vidíš tak jednoduše! Já mám křídla a já bych se musela o všechno starat!"
"Nezapomeň, že jsou to moje křídla a máš je jenom díky mně!"
"To nemá smysl." Rezignovala Amy a vznesla se do vzduchu. "Odcházím"
"Kam? Pryč ode mě?
"Pryč ode všeho, Terre. Od tebe, od tohodle blbýho světa i od myšlenky, že mě na každym rohu může sejmout chlápek s komářím tělem!"
"Tomu ale neunikneš!" vykřikl Terr.
"Ne, neuniknu. Ale aspoň se nebudu na nikoho poutat.
Nastala chvíle ticha. Amy se otočila a odletěla.
"Amy..!" vykřikl za ní ještě Terr.
"Sbohem, Terre!" zavolala na něj.
"Sbohem, má pastýřko…" zašeptal Terr už sám pro sebe. Rozhlédl se, kudy by se dostal dolů s hory. Když našel přijatelnou cestu, po sněhu se mu smekla noha a padal a padal. Když dopadl, nevěděl o sobě.
Probral se před velkou branou v nebi.
"Ale ne.." zašeptal a snažil se zvednout.
"Nikam nechoď!" zazněl hromový hlas a těžká brána se otevřela. Tentokrát vyšel jenom Pán v černém. Přišel k Terrovi, který na znamení podřízenosti klečel na kolenou a koukal se do země, chytil ho za ruku a vedl ho za bránu. Tam stála Bílá paní a za ní armáda Kalofínů. Terr se ucukl zpět, ale "Černoch" ho táhl stále dál a dál. Postrčil ho před sebe. Terra a Kalofíny od sebe dělilo jenom pár metrů a Bílá paní. Ta rychlostně uskočila do strany a Kalofíni se vrhly na Terra ohromnou rychlostí a nepříjemným zvukem doprovázejíc.
Mezitím si Amy vyčítala, co udělala. Zjistila, že jí Terr doopravdy chybí a že jenom s ním najde svoji rodinu. "Sakra, jsem to ale káča blbá.." řekla si a otočila se zpět. Na půl cesty k místu, kde Terra nechala ji zahlédlo pár Kalofínů. Nebyl to pro ni však žádný problém. Létala skutečně na jedničku a schovávaná jí taky vždycky bavila. Když doletěla na to místo, Terr nikde nebyl. Viděla však stopy. Poznala, že uklouznul a kutálel se z hory dolů.
Dole našla vyválené místo a vedle něj jenom asi pět stop. "To musel mít někdo křídla, aby ho mohl odnést.." uvažovala nahlas. Vyletěla nad mraky, a rozhlížela se, jestli někde Terra neuvidí. Viděla jenom něco velkého v dálce. Letěla tam. Letěla snad dvě hodiny, než dosáhla svého cíle. Konečně se dostala k velké, těžké a nepříjemně vypadající bráně…

Očistec aneb Jednou za 14 dní na víkend

31. srpna 2007 v 14:11 | bobesh |  ....Me.
Kdo to nezná-nepochopí...


Je to tu opět. Sbalit si věci, nasednout do auta, dojet do Pelhřimova a pak už jenom podjet pod velkou vrbou, přejet přes železnici, projet lesem a na rozcestí doprava. A jsme tam. V té malebné vesničce PROSEČ-OBOŘIŠTĚ, kterou k smrti nesnášim. Potom vylízt z auta, jakoby nic prohodit Ahoj! a nasadit úsměv tvaru banánu. Odhodit bágl, dojít do koupelny, zamknout za sebou, sednout si na pračku a jenom koukat. Koukat a přemejšlet, proč vůbec existujou nějaký blbý paragrafy, který tohle nařizujou. Pak jenom stačí vylízt ven a 48 hodin žít rádoby život s rádoby rodinou. Jednou za 14 dní na víkend. Kdyby alespoň táta žil sám. To by mi vůbec nebylo proti srsti...

Tak ahoj! A zase za 14 dní!
Jo, jasně. Ahoj! (doufám že se už neuvidíme...)

Znáte to taky?? Možná to jenom trochu víc prožívám... ale fakt mě to sere...:(

Let's talk about... emo

7. srpna 2007 v 15:35 | PompoStar alias bobesh |  Úvahy
Já si o tomhle stylu myslim svoje-a nemyslim to ve zlym!
Tyhle lidi se prostě odlišujou od ostatních, stejně jako jiný styly. Maji to prostě v hlavě a je to jejich život ten styl. Ráno se probuděj emo a večer jdou spát emo. A myslim si že se NIKDO nemůže STÁT emo. Asi se tak narodíš, to je moje teorie. Protože ze den na den to myslim nejde.
Třeba když si nějaká holka v Bravu, nebo jinym časáku přečte, že emo je teď hodně rozšířený a že je to cool, tak vona si nakoupí mašličky, věci s lebkama, proužkama, srdíčkama, koupí si síťovaný punčochy, doma si s tim trochu pohraje, ráno si to vezme na sebe a tvrdí že je emo.
Není. Jenom chce bejt IN, tak se vydává za něco, o čem nic neví, jenom ví, že je to cool.
A to mě štve.
Tohle je jenom můj názor, nemusíte to brát vážně...

Prázdniny

5. srpna 2007 v 15:39 | PompoStar alias bobesh |  Ankety
Tak prázky se pomalu blížej konci. Že ale letěj rychle, co?? Jak si je užíváte? Já teda moc ne, už se celkem těšim do školy...

Confused

3. srpna 2007 v 22:33 | PompoStar alias bobesh |  Obrázky

Vlci (dnes mini dávka)

1. srpna 2007 v 20:28 | PompoStar alias bobesh |  Vlci, vlkodlaci a spol.