Duben 2007

Prosím..:) 2

30. dubna 2007 v 16:18 | PompoStar |  Nezařazeno...
Heh....dostal jsem se do 2. kola o nej blog. Chcete pro mě hlasovat? Jestli jo, tak navštivte tento odkaz..
Děkuju mooc jestli jste hlasovali :)

Fotky ze Sweet Sacrifice

29. dubna 2007 v 12:40 | PompoStar |  Evanescence
Tady jsou fotky z klipu Sweet Sacrifice...
Nejlepší.....;)

Cestující mimi

29. dubna 2007 v 11:15 | PompoStar |  Novinářské kachny ;)
Anglie- Mladá rodinka z Greenwiche si chtěla se svým miminkem udělat výlet k jezeru Lochness. Tak si sbalili kufry a jeli. Jenomže po cestě na ně všichni řidiči troubili a blikali a pár nevěděl, co se děje. U jezera byly už tak strašně naštvaní, že vylezli z auta..a zjistili, proč na ně všichni troubili. Na střeše jejich auta ležela postýlka s dítětem! Zapomněli ho dát do auta. Ale dítě dostalo jenom rýmu. To bylo štěstí, co?

5 dívek 5 pater 5 hodin... a 5 duchů

29. dubna 2007 v 10:59 | PompoStar
Tunel Smrti
Tunel smrti je boží film, viděl jsem ho a občas jsem byl rád, že jsem na něj koukal ve dne, protože v noci by to mělo grády…pořádný.
Je to prostě o tom, že 5 holek jde na party a probuděj se v takovym hnusnym baráku. Měla to bejt hra, ale trochu se to vymklo z rukou. No nebudu to rozebírat, má to příběh, má to úspěch.
Popis:
Natočeno podle skutečné události.
Začalo to v roce 1928 v Kentucky. Strašlivá nákaza zvaná "Bílý mor" si vyžádala 63 000 lidských životů. Obří sanatorium mělo izolovat nakažené jedince a poskytovat zázemí děsivým experimentům, které měly jediný cíl - nalezení účinného léku. Hluboko v základech sanatoria vybudovali šachtu, která polykala všechny zemřelé. Nejmasovější hrob na světě získal přezdívku "Tunel smrti". V roce 1958 objevili lék a sanatorium zavřeli. Gigantický památník utrpení a bolesti měl usnout na věky. Jenže se probouzí...
Nyní se pět dívek rozhodlo v něm přespat. Každá na jiném patře, odhodlána o samotě přežít noc na nejděsivějším místě na světě. Tohle je jejich příběh a skutečně se stal...
Tady se to všechno děje...
5 dívek
.
.
.
5 pater
.
.
.
5 hodin
.
.
.
a 5 duchů

Kočenka

29. dubna 2007 v 10:42 | PompoStar |  ....Me.
Včera jsme málem přejeli kočenku. Ještě že utekla. Fakt, to bylo o fous. Taková mourovatka a taková hezká.
Ale proč to píšu..??

Něco o .... Barbie :D

27. dubna 2007 v 19:23 | PompoStar |  Texty a jiné humorné sračky..
Tohle je článek z časopisu ČILICHILI. Je to jenom výcuc podstatnýho:D
eNjOy

Oni 2

27. dubna 2007 v 15:29 | PompoStar |  Moje povídky
Oni 2
Charlie spal. Zdálo se mu o králících, kteří hopsali v trávě, jenomže potom je někdo zavřel do klece a snědl. Z toho pocitu mu na čele naskočily kapičky studeného potu. Králíčci dohopsali. Tak už to je.
Probuzení bylo obvyklé. Vzbudil se nervózní a rozklepaný. Měl špatnou náladu. Ostatně jako vždy po ránu. Opláchl si obličej a šel se projít do džungle. Přemýšlel nad sebou a nad tím, jak se chová sobecky ke Claire. Štvala ho myšlenka na to, jak se špatně stará o Aarona a že teď určitě brečí hlady a ona neví, co s tím dělat. "Sakra!" zařval do tiché džungle a kopl do malého keříku, co měl zrovna u nohy. "Co mi kopeš do zahrádky?" ozvalo se z křovin opodál, kde právě Sun čistila zeleninu. "Oo..promiň, já..neuvědomil jsem si, že je to zrovna tady." vysypal ze sebe Charlie a otřel si nos. "Něco tě trápí?" zeptala se Sun a zkřivila obočí tak, jak to umí jen ona. "Ne, já jsem v pohodě. Díky." řekl Charlie a odešel. Teď ho štvala i záležitost se Sun.
"Kate, Kate! Hoď mi tu kost!"
Když Charlie došel na pláž, měl už docela přijatelnou náladu. Usmíval se a zdálo se, jakoby si prozpěvoval. "Ahoj!" pozdravil mile Claire a udělal otočku v písku. "Ahoj Charlie!" opáčila Claire s podstatně jinou náladou. "Co se děje? Něco s Aaronem?" vyděsil se Charlie. "Ne, jenom jsem omylem upadla na jeho kolébku a něco v ní zapraskalo a…nehoupe se." vypustila ze sebe Claire provinile. "Chtěla jsem poprosit Johna o pomoc, ale šel někam s Shannon.". "Hmm.. to se ti teda moc povedlo! Kde teď podle tebe bude Aaron spát, nevíš? Víš přece, že když ho před spaním nepohoupeš, tak neusne! Jseš hrozný tele!" rozeřval se Charlie. "Hele, Charlie! Je to moje dítě a ty se mi do něj nedělej! Nejseš jeho táta! Přestaň mě laskavě urážet a hleď si svýho. Nech nás prosimtě na pokoji.". "Fajn." vypadlo z Charlieho a zmizel v džungli. "Fajn." zašeptala si Claire a šla se projít s miminem.
"Bože, Jacku!! …"
"Fajn, fajn, fajn, všechno je dneska fajn. Dnešek je celej na hovn….." než stačil Charlie vypustit to slovo z úst, někdo ho praštil klackem po hlavě a hodil si ho na záda. Neomráčil ho ale úplně. Charlie tak trochu vnímal. Všechno bylo rozmazané a zvuky ostré jako břitva. Ten, co ho nesl, velice lehce našlapoval a nikam nespěchal. Šel pomalu, ale opatrně. Asi po třech minutách si Charlieho předal s nějakou ženou. Nebo s mužem s dlouhými vlasy. Opět si ho hodil na záda a šli. Krajina už nebyla tak rozmazaná, takže se Charlie připravoval na sólovou akci, jak toho únosce zneškodnit. Neměl však už čas na realizaci. Než se odhodlal něco udělat, skončil na tvrdé zemi v železné kleci. Byl jediný, kdo "znal" cestu do vesnice Těch Druhých.
Nedostal najíst. Ani napít. Hodili mu jenom sešit a tužku. Maloval si do něj. Ale poté, co mu trochu tvrdě vysvětlili že do něj se nemaluje, změnil názor na používání tužky. Ráno do klece vedle něj hodili Kate. Byla omráčená. Snažil se s ní komunikovat, ale pokaždé, když jenom zasyčel, nebo vydal hlásku ho praštili bambusovou tyčí. Když se Kate probrala, nafasovala sešit a tužku. A všimla si Charlieho. ten jí hodil psaníčko. "Nemluv. Neboj se a hoď mi tu kost, co je vedle tebe." Kate nečekala a jednala. Klece od sebe nebyly zrovna dvakrát blízko, takže trefit se mezi úzké mříže bylo téměř nemožné. Kate se koncentrovala, připravila..a hodila. Kost ale zavadila o jednu mříž a čistý kovový zvuk se roznesl vesničkou. Charlie nečekal a strčil kost do zámku. Trochu s ní zakymácel..a bylo odemčeno. Vyběhl z klece a řítil se ke Kate. Do cesty mu ale vběhla skupinka druhých, tak Kate nechal Kate a zamířil do džungle.
Běžel dlouho a vytrvale. Neotáčel se a nezastavoval. Věděl, že tento prales ani z mála nezná. Na rozdíl od Nich. Běžel a běžel, až spatřil Jacka opřeného o vchod do poklopu. Až z blízka poznal, že je mrtvý. "Pane Bože, Jacku! Co se to děje? Claire!" rozeběhl se směrem k pláži, když ho někdo zasáhl šípem do ramene a táhnul hlínou. Někam.
Probudil se zesláblý přivázaný na kůlu v moři. Byla noc. Počítal se smrtí. Teď to byl nucený luxus.
Ale k ránu, když už ho voda lechtala na hrudi, zaslechl křik z džungle. Začal řvát jako o život, aby ho snad někdo slyšel. Aby ho slyšela naděje na život. Bylo však pozdě. Příliv byl nebezpečně rychlý a Charlie se už pomoci nedovolal. Snad zůstanou po něm malůvky v sešitě Druhých..

Něco pro Lili :)

26. dubna 2007 v 16:33 | PompoStar |  Obrázky
Doufám, že ti to udělá radost, Lili :)

Televize

25. dubna 2007 v 18:08 | PompoStar |  Ankety
Na co koukáte nejvíc??

Důchodci

24. dubna 2007 v 16:32 | PompoStar |  Texty a jiné humorné sračky..
Přijde česká turistka na salaš a ptá se bači:
- Bačo, a vejce máte?
No, mám...
- A kolik ?
Kolík tiež mám...
Proč v domově důchodců mají na příděl viagru?
Aby jim nepadali tepláky.
Co je to? Má to sto zubů a jeden ocas?
krokodýl
Co je to? Má to 1 zub a sto ocasů?
domov důchodců
Přijde Karkulka k domu babičky a zaklepe na dveře. Babička řekne: "Jen pojď dál, Karkulko."
Karkulka vejde do dveří a v posteli leží 3 babičky. Karkulka přijde k posteli a říká: "Babičko, co je ti?"
A babička odpoví: "Mně nic, Karkulko, ale za to ty jsi ožralá jako hovado."
Leží děda v nemocnici a i s postelí váží 20 kilo. Najednou volá: "Sestří, tady leze pavouk!"
Sestra: "Tak si ho nevšímejte, dědo!"
Děda: "Ale sestří!"
Sestra: "Dědo, říkám, nevšímejte si ho!"
A potom sestra pouze slyší: "Kam mě to táhneš, ty potvoro jedna hnusná, chlupatá, černá!"
Opilý děda v hospodě se rozhodne, že už má dost a že půjde domů. Když se ale chce postavit, spadne zpět do židle.
"Sakra, že bych byl tak ožralej?" povídá si. "Tak si dám kafe."
Vypije kafe a zase se pokouší vstát. Opět bezúspěšně. Tak si dá ještě jedno kafe. U čtvrtého už ho to nebaví, tak si dá panáka na cestu a že se raději domů doplazí. Doplazí se ke dveřím, potichu si odemkne, převleče se, lehne do postele a spí.
Ráno ho budí žena: "Tys byl včera zase pěkně sťatej, co?"
"Jak si to poznala? Vždyť jsem byl tak potichu..." povídá děda.
"Ale, ráno tady byl hostinský, že sis včera v hospodě zapomněl svůj invalidní vozík!"
Děda je s babkou na procházce v lese a musí si odskočit. Když dlouho nejde, babka na něj volá: "Co tam děláš, dědku, ty tam snad po sobě hledáš to hovno?"
"Ale ne, to už jsem měl dvakrát v ruce. Ale brejle nemůžu najít!"
"Babičko, můžu si hrát s tvými ňadry?"
"Ano, můžeš, ale nechoď s nimi moc daleko."
Takhle jednou si děda čte nějaký časopis a v tom někdo zaklepe na dveře. "Kdo je?" ptá se.
"Jean Claude Van Damme."
"Neznám. Jděte pryč všichni čtyři!"
Šla babička do obchodu a koupila deset chlebů a jeden rohlík.
Čekají dvě šlapky na ulici koho uloví a jde okolo nich stará babička a ptá se jich: "Holčičky, na co tady čekáte?"
Šlapky odpoví: "Na cukr, babičko."
"Tak to si počkám s vámi."
Jdou okolo nich dva policajti a ptají se: "Babičko, vy už taky?"
"Když já ho tak moc ráda lížu!"
Sedí dva důchodci na lavičce a baba říká: "Dědku, ty jsi pěkně starej."
"Hmmmmm, bábo, ty víc!!!"
Babička přijde k doktorovi a povídá: "Já když si utírám zadek, tak se mi hýbe pravý zub."
Doktor si ji prohlédne a povídá: "Až příště budete jíst španělské ptáčky, sundejte si z nich tu šňůrku!"
Potkají se dva dědci, baví se o všem možném a najednou ten jeden povídá: "Člověče, Ferenc, já mám hrozný problémy se spaním, ne a ne usnout."
"Tak to dělej jako já. Já počítám do tří a pak už tutově usnu."
"Fakt, jo? Jen do tří?"
"No, někdy teda i do půl čtvrtý..."
Narváno. Starší dáma blíže neurčeného věku se hádá s mladíkem. Argumenty docházejí a tak dáma pronese: "Vlezte mi na záda!"
"Promiňte, ale nejsem v Klubu českých turistů, abych lezl na každou zříceninu."
Metro. Starší babka, nad ní stojí mladík, drží se tyče a zívá, aniž by si před ústa dal ruku. Babka: "No, no, abyste mě nespolkl!"
Mladík klidným hlasem: "Hovězí nežeru."
Děda letí poprvé letadlem a začíná se mu dělat špatně. Postěžuje si letušce a ta mu dá pytlík, který má použít, když bude nejhůř. Když se letuška po chvíli vrátí, vidí, jak jsou všichni cestující pozvracení od hlavy až k patě, jenom dědula spokojeně kouká z okna. Ptá se ho, co se stalo. "No, už jsem to nevydržel a vyzvracel jsem se do toho pytlíku. Jenomže on byl úplně plnej, tak jsem trochu upil. No a potom blilo celý letadlo."

Jak měla vypadat dálnice D1

24. dubna 2007 v 11:28 | PompoStar |  Aktuálně
Tohlejsem našel na netu. Tyjo, by jela až na slovensko a dál..

Měla babka vrabce v kapse

23. dubna 2007 v 22:36 | PompoStar |  Texty a jiné humorné sračky..
Měla babka vrabce v kapse
vrabec babce v kapse píp,
zmáčkla babka vrabce v kapse
vrabec babce v kapse chcíp !

Stone Sour - Through The Glass

23. dubna 2007 v 22:21 | PompoStar |  Zvuky, Mp-třusky
Hustej klip. Nejlepší je ten konec-to s tim bazénem.. Hukoot

Řetězák? Proč ne?

23. dubna 2007 v 16:22 | PompoStar |  Nezařazeno...
ÚVOD
1, kolik je hodin - 16:11
2, tvoje celé jméno - Neřeknu…:D tajný
3, tvůj nick - bobesh. PompoStar
4, blogy které máš nejradši - Daheniska, Život ze snu, Zvířata kolem nás, Magdus.P
CO MÁŠ RÁD
6, film - Poltergeist♥
8, barva - černá
9, zpěvačka - newím
10, zpěvák - toho je víc, já nevim
11, skupina - ♥Evanescence♥
12, jídlo - kachna:D
13, pití - sprite
14, město - H.B.
15, barvu vlasů - newim…asi všechny
TY
16, barva očí - modrá
17, barva vlasů - hnedá
18, hlavní rys tváře - co to je?
19, pohlaví - Muž v nejlepších letech
20, plomby - Hmm….dlouhá kapitola..:D
21, postava - seksi:D ne, kecám, já newim…normal
TVŮJ DOKONALEJ PROTĚJŠEK (LÉPE ŘEČENO PARTNER(KA))
22, barva vlasů - It makes no difference
23, postava - jedno jaká
24, oči - jedno jaká
25, styl - jedno jakej..
26, povaha - Musí s ní bejt prča a sranda….:D
ZÁVĚR
27, bavilo tě to..? - Asi jo, zeptej se mámy
28, kolik je hodin - 16:15
29, napiš tři blogy které si to musí udělat...
30, přidej svou ikonku...co to je?

Prosím..:)

23. dubna 2007 v 15:41 | PompoStar |  Nezařazeno...
Hojtě! Jsem v soutěži o nej blog. Dáte mi hlas? Jestli chcete, tak mákněte ..::sem::..
Těm co dali děkuju, a těm co nedali...přeju hezkej den :)

Sum41 - Pieces

22. dubna 2007 v 17:19 | PompoStar |  Zvuky, Mp-třusky
Sqvělá píseň.
..::THE PERFECT LIFE is waiting for you

Broken

21. dubna 2007 v 9:06 | PompoStar |  Evanescence
Broken-bohovská písnička. Taková..procítěná. Smutná a emotivní. Taková adrenalinová:D

Lost numbers

20. dubna 2007 v 14:51 | PompoStar |  Obrázky

Takže..

19. dubna 2007 v 20:37 | PompoStar |  Ankety
Takže mám pokračovat v povídce Oni? Sice to měla bejt jednorázovka, ale..
[1] vlčka, dnes 13:53
tééda to je hustý a jak to dopadlo s Charliem?Prosím prosím pokračuj zrovna to začalo být zajímavý!!!až jsem se lekla,když jsem si přečetla,co se stalo Jackovi:))At se mu stane cokoliv prosím napiš co se stane s Charliem!!!:)))Je to moooc hezký
[2] Magdus.P, mail, web, dnes 20:11
tak to je hustý... Celkem silný myšlenky... Já být tebou tak to dotáhnu do konce.. ;)))
[3] Magdus.P, mail, web, dnes 20:12
Jako chápu, že je to napsaný jako jednorázova, ale i z toho by se mohla vyklubat celkem slušná vícedílná povídla, ne ??? :)
..možná udělám vyjímku. Takže mám? Hlasujte v anketě..
Ale jestli jo, tak až za tejden.. :)

Lost in sorrow, lost totally...

19. dubna 2007 v 19:10 | PompoStar |  Texty a jiné humorné sračky..
Heute in the škola it was horrible. Takový ošklivý vjeci tam byly. A že si počkaly zrovna na mě. Proč neskočily třeba na někoho jinýho, komu je to jedno?? Nemáte na ně někdo číslo? Já bych je seřval... bóže, proč já? Why I?
OMFG!
Fakt si někam hodit mašli! Nic jinýho fakt už nefaká. Mi polip zadku ty blbá MČjD!
Že já blb tak málo opisoval. A to jsem si ještě myslel že by to mohlo bejt Dobré maximálně...
A ono howno...