Červen 2006

Můj názor

29. června 2006 v 16:44 | pompostar
Můj názor je prostej.... Nemám rád velký kérky a propíchaný celý tělo...
Si představte že je vám 70 let a máte po celý starý ruce s vyvěšenou kůží nápis : KISS
...blee
Mno, to jen tak v kostce... PompoStar

Záhada Blair Witch

29. června 2006 v 14:53 | pompostar
V říjnu 1994 se u Burkittsville (dříve Blair) v Marylandu ztratili tři studenti, kteří zde natáčeli dokument. Po roce se jejich filmový materiál našel... Trojice filmařů v přímém přenosu po stopách, které znamenají smrt, v nerovném zápase o vlastní příčetnost... Mystifikační horor o tajemné kanibalistické příšeře zaznamenal mimořádný komerční úspěch. Stál 60 tisíc dolarů, přičemž ve světě od své premiéry utržil přes 240 milionů dolarů.
Režie: Eduardo Sanchez
Hrají: Heather Donahue, Joshua Leonard, Michael C. Williams, Bob Griffin, Jim King, Sandra Sánchez, Ed Swanson, Patricia DeCou, Marc Mason
Žánr: Horor
Originální název: The Blair Witch Project
LEGENDA...
Legenda vypraví, že u vesnice Burkitsville v Marylandu žila čarodějnice, jenž ke svým rituálům používala krev místních dětí, dokud ji vesničané nevyhnali. Ona se jim pomstila prokletím blízkého lesa a od té doby se tam ztrácejí lidé a dochází k podivným vraždám.Roku 1734 několik dětí z vesnice Blair ohlásilo, že je Elly Kedwardová zve domů a tam jim bere krev. Vesničané Kedwardovou obvinili z čarodějnictví (oznámila to jizva na ruce malé Bertie) a vypíchli jí oči a vyhnali jí z vesnice uprostřed kruté zimy a uvázali ji ke stromu. Předpokládalo se, že umrzla v lese.1785 uprostřed zimy zmizely záhadně všechny děti, které si na ni stěžovaly a ještě k tomu polovina dětí z vesnice. Místní lidé si mysleli, že vesnice byla postižena kletbou a přísahali, že už nikdy jméno Elly Kedwardsové nevysloví a vystěhovali se.V roce 1809 vznikl kult Blair Witch a záznamy byly v knize, jenž byla k nahlédnutí do roku 1991 v Muzeu Marylandské historické společnosti v Baltimore. Kniha byla značně poškozena a některé části byly nečitelné.V roce 1824 byla na tomto místě založena vesnice Burkitsville.Hned v srpnu roku 1879 jedenáct svědků potvrdilo, že viděli bledou ženskou ruku, jenž stáhla do potoka Tappy Creek 11-tilet Eileen Treacleovou. Tělo nebylo nalezeno a po 13 dnech se v potoce začaly objevovat svazky klacíku s olejovitou substancí, takže se voda nedala pít.
V 1886 létě Margot tiše spala ve své postýlce, vedle ložnice svých rodičů. Neví, co ji vzbudilo, šla jen za hlasem ... bosou, v potrhané noční košilce ji ráno našel její otec, jak se krčí vyděšená u starého dubu na jejich zahradě. Plné tři dny Margot nepromluvila ani slovo, jen tupě zírala do bílé zdi před sebou. Nešťastní rodiče si nevěděli rady. Čtvrtého dne se Margot rozplakala a spolu se slzami vyprávěla příběh o staré ženě, která celá v bílém a vznášejíc se nad zemí ji v lese zavedla do svého domu, posadila na židli doprostřed místnosti a odešla. Tísnivé prostředí a zoufalé vzlyky vycházející z každého koutu Margot děsili. A i přes přísný příkaz od stařeny, že se nesmí vzdalovat ... utekla. I přes počáteční nedůvěru k příběhu děvčátka se vesničané rozhodli les prohledat. Poslali první sedmičlenou skupinu mužů. A čekali ... Když se muži nevrátili do tmy, rozhodla se druhá skupina, je jít hledat. Našli je, ale na tu hrůzu do smrti nezapoměli. Sedm mužů leželo vyvrženo zády na plochých kamenech, ruce a nohy spoutány silným provazem. Do tváří a rukou vyřezány podivné kresby ...
PRAVDA...
Kde je pravda? Pravda je krutá. Vše bylo velmi chytře vymyšleno, nahrávky, případ ztracených studentů, masový vrah i kletba staré čarodějnice. Vše byl pouze chytrý marketingový tah producentů. Autoři byli obdivovateli a snažili se natočit něco podobného. Film byl natáčen bez scénáře a z nedostatků učinili přednosti. Ovšem geniální byl způsob jak dosáhli autentické krystalické hrůzy a děsu. Poslali tři hlavní aktéry do lesů, každý den jim sdělili novou pozici, kam měli dojít a tam jim zanechali i jídlo. V noci je strašili házením kamínků na stan a pouštěním hrůzostrašných zvuků. Veškerý děs a hrůza všech herců byla skutečná, báli se a nevěděli, co je obklopuje. Když v poslední den našla Heather před stanem záhadný svazek klacíků s krví, byla opravdu vyděšená. Byla na pokraji zhroucení a bála se, že se jim opravdu něco přihodí. O tom, že herci narazí na opuštěný dům, herci nevěděli. Závěrečná scéna byla naprosto skutečná. Zoufalý křik Heather i pád kamery byl autentický. Ovšem v tu chvíli již bylo režisérům jasné, že dál jít nemohou. Natáčení skončilo.

3. Soutěž

29. června 2006 v 14:20 | pompostar
Dlouho jsem nevěděl, co mám do 3. soutěže dát, ale po brouzdání na Googlu a po asi 10 minutách upravování jedný koláže, na který je SKORO všude Paris Hilton dokončil důležitou část celý soutěže . Na obrázku dole jsou 3 chyby. Snažil jsem se to udělat jednodušší.... Takže jako vždy pište maily na tak.to.je.ficak@atlas.cz a chci abyjste mi napsali:
1)V jakym řádku a jakym sloupci je každá chyba
2)Kdo je na chybách
+ kolik mužů je CELKOVĚ na koláži..
A protože začínají prázdniny, tak nevim kdy se dostanu ke kompu. Ale počítejte že tak za 14 dní za 3 tejdny jsem tu a končim soutěž, ju? Tak se čiňte!
Hoj PompoStar

Andělé 2

29. června 2006 v 13:28 | pompostar
Čerpal jsem z jednoho povedenýho blogu. CLICK!
To má být asi Bill ale moc to na něj nevypadá...
To se mi líbí...
Rette mich....
Červenej anděl
Tom

Co jsem našel na netu - Rette mich

29. června 2006 v 13:12 | pompostar
Tak si představte, jak jsou ty holky šílený. Sice je chápu, Tokio Hotel má sqělou hudbu ale dělat si jizvy...
Když o tom tak uvažuju, že bych si to udělal taky?
Z tohohle blogu...

Magické obrázky

27. června 2006 v 13:40 | pompostar
Socha přátelství z tehle webovek.
Letím...
Máš krásné oči..
Miluji tě celým svým srdcem...
Z toho přímo sálá strach, že?
SCHREI!
Znám tento případ....
Život je jenom jedno velké V_ _ _ _ Í...

Nemusíš Frodo, nemusíš!

27. června 2006 v 13:33 | pompostar |  Obrázky

Bill - anděl

26. června 2006 v 16:40 | pompostar
Osvícení...
Opravdovej anděl...8)
Nefalšovanej anděl
P.S.: Poslední fotka má tenhle zdroj

Kouzlo pro štěstí při písemce

20. června 2006 v 18:45 | pompostar

Amulet pro štěstí

Blíží se písemka z předmětu,ve kterém si nejsi moc jistý? Zkus pojistit své štěstí kouzelným amuletem.
Potřebuješ: papír a nůžky
1)Z papíru si vystřihni kolečko o průměru 5 cm a napiš na něj, jakou známku bys chtěla z písemky dostat.
2)Pak z kolečka vystřihni krajkovou vločku(papír slož na půl,na čtvrt..a malými nůžkami vystřihni vločkovité tvary)
3)Hotovou vločku rozlož a založ ji do učebnice předmětu,ze kterého máš psát písemku.
4)Jestli ses na učení ale ani nekoukl,kouzlo fungovat nebude...

Jak udělat lapač snů

20. června 2006 v 18:42 | pompostar
Potřeby: vrbovoá větvička(vrbu najdeš u potoka i ve městě)malý, hladký kamínek, vteřinové lepidlo, jakákoliv bavlnka, korálky, 6 pírek(třeba od slepic když nebude nic lepšího), korálky, provázek, 2 kůžičky na krk (k dostání ve stáncích na trhu nebo v obchodě s galantérií)
JAK NA TO:
Vrbovou větvičku ohni tak aby se sní vytvořil kruh.Konec svaž k sobě provázkem.Kruh omotej kůžičkou,aby neprosvítala větvička podní.Popros mámu nebo babičku ,aby ti uháčkovala sítku,stejně velkou jako kruh.Jednotlivé konce sítky přivaž ke kruhu a do prostřed sítky nalep vteřinovím lepidlem kamínek.Na každé peříčko navlékni korálek,a svaž podovou peříčka k sobě, aby ti vznikli tři páry.Ty pak přivaž provázkem či kůžičkou k dolní části kruhu tak,jak to vidíš na obrázku.
K horní části kruhu si přivaž kůžičku tak,aby vzniklo poutko.A teď si pověs svůj vlastní lapač snů nad svou postel.

Povídka o jedličce

19. června 2006 v 20:14 | pompostar |  Moje povídky
Chtěl bych to trochu upřesnit... Na Vánoce mi přišel dopis od mojí kamarádky z tábora a přiložila do něj moc pěknej příběh. Nevim jesli ho vymyslela nebo ho má z netu ale je fakt hezkej. Jenže jsem ho někam zahrabal, takže to teď nebude přesně napsaný tak, jak mi to poslala ona

U2

19. června 2006 v 19:50 | pompostar |  Hudba
U2
U2 je irská rocková skupina založená roku 1976. Jejími členy jsou
Bono (vlastním jménem Paul David Hewson) - vokály, kytara,
The Edge (vlastním jménem David Howell Evans) - kytara, občas klávesy, vokály, doprovodné vokály
Adam Clayton - baskytara.
Larry Mullen, Jr. - bicí a perkuse.
Kapela patří mezi nejpopulárnější rockové skupiny na světě. Za necelých třicet let její existence se prodalo přes 100 milionů kopií desek skupiny. Členové (obzvláště Bono) jsou velice aktivní v oblasti lidských práv

Diskografie

Datum vydání
Název alba
Prodaných kopií
říjen 1980
Boy
2,5 mil.
listopad 1981
October
2,5 mil.
únor 1983
War
6,5 mil.
listopad 1983
Under A Blood Red Sky
7,5 mil.
září 1984
The Unforgettable Fire
6,5 mil.
květen 1985
Wide Awake In America
2 mil.
březen 1987
The Joshua Tree
16 mil.
říjen 1988
Rattle & Hum
9,5 mil.
listopad 1991
Achtung Baby
12 mil.
červenec 1993
Zooropa
6,5 mil.
listopad 1995
Original Soundtracks 1
březen 1997
Pop
7 mil.
listopad 1998
The Best Of 1980-1990
10 mil.
říjen 2000
All That You Can't Leave Behind
7 mil.
2002
The Best Of 1990-2000
listopad 2004
How to Dismantle an Atomic Bomb

Björk Guðmundsdóttir (Björk)

17. června 2006 v 10:06 | pompostar |  Hudba
Björk Guðmundsdóttir (* 21.listopadu 1965 v Reykjavíku)
je islandská zpěvačka s nezaměnitelným a někdy až dětským hlasem. Během své kariéry vystřídala několik hudebních stylů: pop, trip hop, jazz, ambient, folk a klasickou hudbu. Momentálně se věnuje elektricky klidnému stylu. Písně Hunter a Oceania se staly hitem a ještě dnes je můžeme slyšet v rádiích.
Diskografie
Se skupinou The Sugarcubes:
Life's Too Good (1988)
Here Today, Tomorrow, Next Week! (1989)
Stick Around for Joy (1992)
Sólová kariéra:
Debut (1993)
Post (1995)
Telegram (1997)
Homogenic (1997)
Selmasongs (2000, hudba z filmu Tanec v temnotách)
Vespertine (2001)
Medúlla (2004)
Drawing Restraint 9 (2005)

Tak vyšlo!!!

17. června 2006 v 9:43 | pompostar
Tak speciál BRAVO o Tokio Hotel už vyšlo!!!Juchů!

Tokio Hotel v Paříži

17. června 2006 v 9:30 | pompostar
Hezký oko, Bille

Karkulka trochu jinak

17. června 2006 v 9:25 | pompostar |  Texty a jiné humorné sračky..
Karkulka trochu jinak
V pohledném stavení na konci vesnice,
bydlela sedmkrát trestaná světice,
od mládí fandila procházkám v šeru,
na jejich památku vlastnila dceru.


Křehounká dívenka s nosem jak okurka,
červeným od rumu - no prostě Karkulka.


Ráno, když matka dcerušku spatřila,
dala jí facku a potichu pravila:
"Rychle si oblékni červenou sukénku,
babička za lesem dostala žloutenku."


Karkulka:
"Nač je mi maminko červená suknice,
ta jenom přiláká vilného myslivce!
Jestli mě znásilní, tak jako včera,
nebudu už tvoje nevinná dcera!?!"


Matka:
"Nedávej bázlivým myšlenkám průchod,
než bába za léky utratí důchod!
Dones jí guláše aspoň půl hrnka,
a bába vyskočí zas jako srnka!"


Popadla Karkulka aktovku s jídlem,
běžela lesem, jak píchnutá šídlem.


Navzdory vábivé červené sukýnce,
nestřetla na cestě vilného myslivce.
Svalnaté nohy a kvalitní pohorky,
brzy jí donesly do známé chaloupky.


Karkulka:
"Co je to za fóry, tak brzo po ránu,
vlk se tu placatí v bábině županu!"


Vlk:
"Jen pojď dál, děvenko a nestůj u dveří,
s bábou jsem posnídal, ty zůstaň k večeři!
Máš pěkné tvářičky, jak žádná druhá,
zato tvá bába byla dost tuhá!!


Karkulka:
"Tak to sis vybral kvalitní potravu!
nejseš ty blbečku tak trochu na hlavu?!?
Pozdě mě nazýváš spanilou dívenkou,
sežral jsi babičku.....s infekční žloutenkou!!!"


Lesem se ozývá zoufalé vytí,
jak se vlk pokouší vyvolat blití.
Z tohohle blogu

Desatero pravého muže

17. června 2006 v 9:13 Texty a jiné humorné sračky..
DESATERO PRO PRAVÉ MUŽE

1. Když ráno vstane pravý muž,
prd prořízne mu prdel jako nůž!
Pak poškrábe se na kulách,
protáhne se a zařve Ách!

2. Když pravý muž je u snídaně,
vypadá tak zadumaně.
V Hlavě má jen myšlenky,
kde včera přišel o trenky!

3. V poledne sní hutný oběd
dlouze říhne, svalí se a spí jak medvěd.
Asi po dvou hodinách,
prd oznámí nám,
že pravý muž je opět na nohách!

4. Pravý muž vždy odpoledne,
tajně rychle z domu zdrhne!
Nožky rychle kmitají,
Neb hospody už volají.

5. Pravý muž pak u výčepu,
nasadí si dlouhou metu.
Deset piv a slivovice,
To je rána do palice!

6. K večeru pak pravý muž,
Není schopen vnímat už!
Objímá se s půllitrem
a hledá kozy pod svetrem.

7. Když pravý muž je na záchodě,
oči upře v jednom bodě.
K rozkroku čumí jak párek,
kde smutně visí jeho kašpárek!

8. Pravý muž jde k ránu tančit
a po holkách zase jančit.
Ať je to ta nebo ta,
přimáčkne ji na vrata!

9. Když skončí sexuální akt,
Tak najevo pak vyjde jeden fakt.
Křičela to slastí žena?
Proboha! Já ohnul Kristiána!!!!!

10. Když pravý muž se plazí domů,
Hodí šavli u každého stromu.
Do postel zaleze si,
a zpečetí den tím že…?
No co asi? Usere si…!!!

Hustý!

17. června 2006 v 9:12 | pompostar |  ČTĚTE!!!
Takhle si brouzdám po netu a zajedu na jeden blog a co jsem tam nenašel!!?!! Odkaz na jednu supr stránku. Já jsem u toho vydržel asi 20 mminut....napište, co vy!!!

Jak umýt záchod

17. června 2006 v 8:56 | pompostar |  Texty a jiné humorné sračky..
Jak umýt záchod :

1. Do záchodu nalejte 1/8 hrníčku kočičího šampónu.
2. Vezměte svoji kočku a mazlete se s ní, zatímco ji nesete ke koupelně.

3. Jedním hbitým pohybem šoupněte kočku do záchodu a zaklapněte víko.
V případě potřeby sedněte na víko.
4. Kočka se rozčílí a vytvoří spoustu pěny. Nevšímejte si zvuků, které
vycházejí ze záchodu, kočce se to ve skutečnosti líbí.
5. Spláchněte 4-5krát.
6. Požádejte někoho aby otevřel hlavní vchod od domu. Ujistěte se, že
žádní lidé nejsou mezi záchodem a hlavním vchodem.
7. Postavte se tak daleko od záchodu, jak můžete, a zvedněte víko.
8. Kočka vyletí ze záchodu a pomaže ven, kde uschne.
9. Záchod i kočka jsou nádherně čisté.

Srdečně,
Váš pes.

Vyhlášení 2. soutěžě

17. června 2006 v 8:42 | pompostar
Ve 2. vyhlášení nebudu psát ani jména ale jen napíšu, kolik lidí poslalo maila...a samozdřejmě správnou odpověď....
Takže mail mi poslalo 8 lidí, což bych řekl že je úspěch. A pro Vás, co jste psali do komentářů a pro mailaře je tu správná odpověď:
Vypadá to že jich je dost, že? Ale zdání klame...
Ano, je jich 19. Já jsem si to dal do malování a tam to škrtal. Šlo by to i vytisknutý...