Odkazy

3. května 2006 v 16:22 | pompostar
The Tenth Kingdom
Anglický název, ale kompletně česká stránka, jejímiž autory jsou Milwa a Blizzy. Fotogalerie, kresby, hlášky, povídky - zkrátka vše, nad čím fanouškovo srdce radostí zaplesá.

Anglické stránky věnované Desátému království:

10K Connection Newsletter
Zpravodaj, věnující se pouze Desátému království. Jednotlivá vydání vycházejí asi 1x za dva měsíce. Na této stránce si můžete prohlédnout staré díly a přihlásit se k odběru prostřednictvím e-mailu.

Liesha´s 10th Kingdom Web Page
Tvůrkyně je oddaným fanouškem Desátého království už od doby jeho vzniku. Má spoustu zajímavých informací o seriálu, hercích i o případném pokračování, hezké obrázky a mnoho odkazů na další podobně zaměřené stránky i diskusní fóra. Také je jednou z autorek internetového časopisu "T10K Connection Newsletter", který je vydáván jedenkrát měsíčně a zabývá se výhradně sérií Desáté království.

Hallmark Entertainment
Oficiální stránka tvůrce mini-série, firmy Hallmark Entertainment.
Pokud chcete tvůrcům poblahopřát ke skvělé práci nebo zalobovat ve prospěch pokračování, o jehož natočení pořád ještě nebylo rozhodnuto, můžete Hallmark kontaktovat :
zde .

10K Reflections
Diskusní fórum sdružující fanoušky Desátého království ze všech zemí světa. I já jsem členem. Pokud toužíte poklábosit si v angličtině o svém oblíbeném seriálu, tak neváhejte a připojte se k nám!

Through the Mirror
Skvělá stránka s nejrozsáhleji propracovanou anglicky psanou synopsí příběhu a mnoha zajímavými obrázky.

KingdomsPress
Obsáhlá stránka se spoustou fanfiction a odkazy na ostatní stránky věnované 10. království. V oddíle FAQ, v němž jsou zodpovězeny nejčastější dotazy, se dozvíte co vás zajímá.

Kissingtown
Hezká stránka s mnoha pěknými obrázky (většina těch mých je převzatá právě odtud) a jinými zajímavostmi.

Believe - A 10th Kingdom fansite
Pěkná stránka s obrázky.

Wolf´s Den
Ruby má nejrozsáhlejší sbírku obrázků, ale ne všechny odkazy na ně fungují. Kdo ale neztratí trpělivost, prokliká se k opravdu unikátním kouskům, které nelze najít nikde jinde.

10K Petition - Save the 10th Kingdom
Zde můžete podepsat petici za vytvoření pokračování Desátého království.

Sadie's 10th Kingdom Sequel Letter Campaign
Pokud se chcete zapojit do kampaně na vytvoření pokračování, zde najdete kontaktní adresy na tvůrce seriálu i vzorové dopisy v angličtině, které můžete použít jako základ pro své vlastní.

Cripes ! - Lena´s Kingdom
Huff - Puff Lena má na svých stránkách hezké obrázky a dokonce i několik zvukových souborů s některými známějšími hláškami z mini-série Desáté království. V poslední době se taky začala věnovat tvorbě nápaditých wallpaperů.

The 10th Kingdom.nl
Tato anglická verze původní
holandské stránky by se směle mohla jmenovat Vše, co jste kdy chtěli vědět o Desátém království, ale báli jste se zeptat. Johan a Dolores to vzali opravdu důkladně a zaplnili svou stránku mnoha zajímavými a užitečnými informacemi. Je zde mimo jiné mnoho obrázků a tzv. screenshotů, detailní popisy všech devíti království a anglické hlášky ze seriálu. Stránka je zatím ještě v dokončovací fázi a ne vše je přeloženo do angličtiny, ale oko fanouškovo na ní přesto spočine s velkým zalíbením.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama